Zespół

Poznaj nasz zespół

Krzysztof Klimowicz

Adwokat

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, który ukończył w 2006 r., z wyróżnieniem broniąc pracy magisterskiej z zakresu odpowiedzialności cywilnej w ustawie Prawo Ochrony Środowiska. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych trójmiejskich kancelariach, praktykując w ramach aplikacji adwokackiej, jak również świadcząc usługi due diligence i szeroko pojętego doradztwa finansowego na rzecz podmiotów gospodarczych.

Od 2011 r. wpisany jest na listę adwokatów Pomorskiej Izby Adwokackiej, w tym samym też roku rozpoczął prowadzenie działalności w ramach indywidualnej Kancelarii Adwokackiej.

W ramach prowadzonej praktyki specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa karnego, karnoskarbowego, handlowego i gospodarczego. Biegle włada językiem angielskim, świadcząc pomoc prawną także w tym języku. Pasjonuje się historią i motoryzacją.

Martyna Skrzypek

Aplikant Adwokacki

Aplikant adwokacki III roku przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Podczas studiów zdobywała pierwsze doświadczenia w licznych kancelariach adwokackich w Olsztynie.

Jej zainteresowania koncentrują się wokół aranżacji wnętrz.

Anna Miałkowska

Aplikant Adwokacki

Aplikant adwokacki II roku przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Absolwentka Wydziału Prawa Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni. Trzykrotnie nagrodzona stypendium rektora. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zaczęła zdobywać już podczas studiów w Studenckiej Poradni Prawnej przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku oraz gdańskich kancelariach.

Prywatnie miłośniczka sportów zimowych

Weronika Sokołowska

Asystent Prawny

Absolwentka Administracji oraz studentka V roku Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwerystetu Gdańskiego. Aktywnie uczestniczy w Studenckiej Poradni Prawnej oraz Kole Naukowym Prawa Karnego.
Podczas studiów zdobywała doświadczenie w kancelariach komorniczych.

W życiu prywatnym jest fanką podróży, gry w billard oraz snowboardu.

Julia Poterała

Aplikant Adwokacki

Studentka IV roku Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwerystetu Gdańskiego.

Podczas studiów zdobywała doświadczenie na stażach w kancelariach adwokackich.